Pinterest Hover button (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Content types
no: Innholdstyper

en: Size
no: Størrelse

en: Small
no: Liten

en: Large
no: Stor

en: Color
no: Farge

en: Red
no: Rød

en: White
no: Hvit
