Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Language
af: Taal

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Size
af: Grootte

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Color
af: Kleur

en: English
af: Engels

en: Japanese
af: Japanees
