Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Color
am: ቀለም

en: English
am: እግሊዝኛ

en: Japanese
am: ጃፓንኛ
