Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Size
ar: الحجم

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Color
ar: اللون

en: English
ar: إنجليزية

en: Japanese
ar: يابانية

en: White
ar: أبيض
