Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Size
ast: Tamañu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: English
ast: Inglés

en: Japanese
ast: Xaponés
