Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Language
be: Мова

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Size
be: Памер

en: Color
be: Колер

en: English
be: Ангельская

en: Japanese
be: Японская
