Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Language
bg: Език

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Size
bg: Размер

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Color
bg: Цвят

en: English
bg: Английски

en: Japanese
bg: Японски
