Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Size
bn: সাইজ

en: Color
bn: রং

en: English
bn: ইংরেজী

en: Japanese
bn: জাপানী
