Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།
