Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Size
bs: Veličina

en: Color
bs: Boja

en: English
bs: Engleski
