Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Size
cs: Velikost

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Color
cs: Barvy

en: English
cs: Anglicky

en: Japanese
cs: Japonsky

en: Red
cs: Červená

en: White
cs: Bílá

en: Rectangular
cs: Obdélníkový
