Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Size
cy: Maint

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Color
cy: Lliw

en: English
cy: Saesneg

en: Japanese
cy: Siapaneg

en: Red
cy: Coch

en: Grey
cy: Llwyd
