Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Size
da: Størrelse

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Color
da: Farve

en: English
da: Engelsk

en: Japanese
da: Japansk

en: Red
da: Rød

en: White
da: Hvid

en: Grey
da: Grå

en: Rectangular
da: Rektangulær

en: Shape
da: Facon
