Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Size
de: Größe

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Color
de: Farbe

en: English
de: Englisch

en: Japanese
de: Japanisch

en: Red
de: Rot

en: White
de: Weiß

en: Circular
de: Kreisförmig

en: Grey
de: Grau

en: Rectangular
de: Rechteckig

en: Shape
de: Form
