Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Size
dz: ཚད།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: Japanese
dz: ཇ་པ་ནིསི།
