Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Size
eo: Grandeco

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Color
eo: Koloro

en: English
eo: Angla

en: Japanese
eo: Japana

en: Red
eo: Ruĝa
