Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Size
eu: Tamaina

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Color
eu: Kolore

en: English
eu: Ingelesa

en: Japanese
eu: Japoniera
