Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Size
fi: Koko

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Color
fi: Väri

en: English
fi: englanti

en: Japanese
fi: japani

en: Red
fi: Punainen

en: Shape
fi: Muoto
