Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Size
gl: Tamaño

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Color
gl: Cor

en: English
gl: Inglés

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Red
gl: Vermello

en: White
gl: Branco
