Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Size
gu: માપ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Color
gu: રંગ

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ
