Pinterest Hover Button (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Language
he: שפה

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Size
he: גודל

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Color
he: צבע

en: English
he: אנגלית

en: Japanese
he: יפנית

en: White
he: לבן
