Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Size
hi: आकार

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Color
hi: रंग

en: English
hi: अंग्रेजी

en: Japanese
hi: जापानी
