Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Size
hr: Veličina

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Color
hr: Boja

en: English
hr: Engleski

en: Japanese
hr: Japanski
