Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Size
hu: Méret

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Color
hu: Szín

en: English
hu: angol

en: Japanese
hu: japán

en: Red
hu: Vörös

en: White
hu: Fehér

en: Grey
hu: Szürke

en: Rectangular
hu: Téglatest

en: Shape
hu: Forma
