Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Size
hy: Չափ

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Color
hy: Գույն

en: English
hy: Անգլերեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն
