Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Content types
id: Jenis konten

en: Size
id: Ukuran

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Color
id: Warna

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Red
id: Merah

en: White
id: Putih

en: Grey
id: Abu-abu
