Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Size
is: Stærð

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Color
is: Litur

en: English
is: Enska

en: Japanese
is: Japanska
