Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Size
it: Dimensione

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Color
it: Colore

en: English
it: Inglese

en: Japanese
it: Giapponese

en: White
it: Bianco
