Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Size
ja: サイズ

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Color
ja: 色

en: English
ja: 英語

en: Japanese
ja: 日本語

en: Red
ja: レッド

en: White
ja: 白

en: Rectangular
ja: 長方形
