Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Size
ka: ზომა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Color
ka: ფერი

en: English
ka: ინგლისური

en: Japanese
ka: იაპონური
