Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Size
kk: Көлем

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Color
kk: Түс

en: English
kk: Ағылшын

en: Japanese
kk: Жапон
