Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Size
km: ទំហំ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Color
km: ពណ៌

en: English
km: អង់គ្លេស

en: Japanese
km: ជប៉ុន
