Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Size
ku: قەبارە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Japanese
ku: یابانی
