Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Size
lv: Izmērs

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Color
lv: Krāsa

en: English
lv: Angļu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Red
lv: Sarkans

en: White
lv: Balts
