Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Color
ml: നിറം

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: Japanese
ml: ജപ്പാനീസ്
