Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Color
mn: Өнгө

en: English
mn: Англи

en: Japanese
mn: Япон
