Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Color
my: အရောင်

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Japanese
my: ဂျပန်
