Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Size
ne: आकार

en: Color
ne: रंग

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Japanese
ne: जापानीज
