Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Color
nn: Farge

en: English
nn: Engelsk

en: Japanese
nn: Japansk
