Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Size
ps: كچه

en: Color
ps: رنګ

en: English
ps: انګرېزي

en: Japanese
ps: جاپانی
