Pinterest Hover Button (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Size
pt: Tamanho

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Color
pt: Cor

en: English
pt: Inglês

en: Japanese
pt: Japonês

en: Red
pt: Vermelho

en: White
pt: Branco

en: Shape
pt: Forma
