Pinterest Hover Button (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Size
ro: Mărime

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Color
ro: Culoare

en: English
ro: Engleză

en: Japanese
ro: Japoneză

en: Red
ro: Roșu
