Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Size
sl: Velikost

en: Color
sl: Barva

en: English
sl: Angleščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: Red
sl: Rdeča

en: White
sl: Bela
