Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Size
sq: Madhësia

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Color
sq: Ngjyra

en: English
sq: Anglisht

en: Japanese
sq: Japonisht
