Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Size
sv: Storlek

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Color
sv: Färg

en: English
sv: Engelska

en: Japanese
sv: Japanska

en: Red
sv: Röd

en: White
sv: Vit

en: Rectangular
sv: Rektangulär

en: Shape
sv: Form
