Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Language
te: భాష

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Size
te: కొలత

en: Color
te: రంగు

en: English
te: ఆంగ్లం

en: Japanese
te: జపనీస్
