Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Size
tr: Boyut

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Color
tr: Renk

en: English
tr: İngilizce

en: Japanese
tr: Japonca

en: Red
tr: Kırmızı

en: White
tr: Beyaz
