Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Color
ug: رەڭ

en: Japanese
ug: ياپون تىلى

en: Red
ug: قىزىل

en: White
ug: ئاق
