Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Size
uk: Розмір

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Color
uk: Колір

en: English
uk: Англійська

en: Japanese
uk: Японська

en: Red
uk: Червоний

en: White
uk: Білий

en: Circular
uk: Круговий

en: Grey
uk: Сірий

en: Rectangular
uk: Прямокутна

en: Shape
uk: Форма
