Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Size
es: Tamaño

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: English
es: Inglés

en: Japanese
es: Japonés

en: Red
es: Rojo

en: White
es: Blanco

en: Shape
es: Forma
